موسسه نیکان

مرکز آموزشی همکار سازمان ملی استاندارد ایران

درباره دپارتمان توسعه آموزش مجازی نیکان

درباره دپارتمان توسعه آموزش مجازی نیکان

امروزه با تراکم زمان کار و مشغولیات زندگی روزمره که همگان با آن روبرو هستند، مشاهده می شود افراد دیگر زمان کمتری را برای مطالعه و آموزش و کسب مهارت های لازم به خود اختصاص می دهند که این نتایج زیانباری را، چه در کوتاه مدت و چه در بلند مدت برای فرد در پی خواهد داشت؛ که از جملگی آنها می توان به رکود و عدم پویایی فکری و روحی، عدم نوآوری و خلاقیت و پایین آمدن روشن نگری و … اشاره کرد. از این رو نیاز است علاوه بر متدهای آموزشی موجود، از روش های موجود برای آموزش مجازی نیز بهره جست تا آن دسته از افرادی که زمان کافی را برای آموزش و کسب مهارت ندارند، از این طریق، این خلا را جبران نمایند.

مرکز تعیین وارتقاءسطح مجتمع  آموزشی وپژوهشی نیکان نیز همراه و همسو با سایر واحدهای آموزشی فعال در کشور عزیزمان، اقدام به راه اندازی دپارتمان توسعه آموزش مجازی نموده و از تمامی اساتید، مدرسین، مولفین و افراد دست به قلم که علاقه مند به همکاری در این زمینه می باشند، دعوت به همکاری می نمایند.

 همکاری با آکادمی های معتبر بین المللی

مرکز تعیین وارتقاءسطح مجتمع  آموزشی وپژوهشی نیکان افتخار دارد تا با همکاری مراکز آموزشی معتبر بین المللی، فعالیت جدیدی را چه در زمینه تامین و مدیریت محتوی آموزش مجازی و چه در زمینه تایید و اعتباربخشی مدارک صادره از سوی این واحد آموزشی آغاز نماید. از جمله این واحدهای آموزشی عبارتند از:

  1. دانشگاه مجازی GRS آمریکا-انگلستان
  2. آکادمی آموزش مجازی بین المللی EQUAL استرالیا
  3. آکادمی آموزش مجازی بین المللی TCKIT آلمان
  4. آکادمی آموزش مجازی بین المللی ITCC انگلستان
  5. آکادمی آموزش مجازی بین المللی Oxford Cert Universal انگلستان – دفتر آسیا

6- آکادمی آموزش مجازی بین المللی مجازی GRS آمریکا-انگلستان

و …

 


جست‌وجو